В приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 23 січня 2018 року відбулась колегія по підсумкам діяльності служби за 2017 рік.

На колегію були запрошені начальники управлінь, відділів, секторів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, начальників районних, міськрайонних, міських управлінь, директор Сумського філіалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, начальники районних державних лікарень та лабораторій ветеринарної медицини.

Відкрив колегію начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, голова колегії, Віталій Моісеєнко.

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016 № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», з метою належного інформування про підсумки діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, керівник прозвітував про проведену роботу у 2017 році за напрямками діяльності.

Про підсумки роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії доповів начальник управління Віктор Науменко. Доповідач провів аналіз виконання плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин в частині проведення щеплень, діагностичних досліджень тощо. Більш детально проаналізував ситуацію з африканською чумою свиней та зауважив, що недопущення занесення збудника на територію нашої області є основним завданням служби. Загалом епізоотична ситуація по гострих та хронічних інфекційних хворобах на території Сумської області залишається контрольованою.

Про стан лабораторно-діагностичної роботи та ветеринарно-санітарної експертизи в Сумській області доповів директор Сумського філіалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Олександр Коваленко, який прозвітував про кількість лабораторно-діагностичних досліджень проведених за звітний період, кількість виявлених позитивних результатів, обсяг коштів отриманих за надання платних послуг, також окреслив ряд питань щодо оптимізації лабораторно-діагностичної галузі області.

Про роботу з питань дотримання санітарного законодавства поінформувала начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Валентина Тищенко. У своїй доповіді приділила увагу питанню забезпечення дієвого державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дитячими оздоровчими закладами та закладами відпочинку.
 


 

Начальник управління фітосанітарної безпеки Оксана Говорун охарактеризувала фітосанітарний стан області.Крім того, закцентувала увагу на роботі спеціалістів управління під час здійснення державного фітосанітарного контролю за продукцією рослинного походження та іншими об’єктами регулювання, що переміщуються територією України, через державний кордон та карантинні зони.


 

Про основні показники діяльності управління захисту прав споживачів відзвітував начальник управління Володимир Єщенко. Протягом звітного року, в ході проведення планових та позапланових заходів, проведено 246 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж та реалізацію непродовольчих товарів у містах області. Порушення виявлені у 204 підприємствах, що становить 82,9 % від перевірених. Усього виявлено 195 видів різного роду порушень. Перевірено безпеку продукції на суму 3217,80 тис. грн., забраковано та знято з реалізації товарів на суму 792,5 тис. грн., що становить 24,6 % від перевірених. За порушення прав споживачів при реалізації непродовольчих товарів та надання послуг за звітний період ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області притягнуто до адміністративної відповідальності 281 особу, на яких накладено адміністративних штрафів на суму 34,80 тис. грн. До суб’єктів господарювання застосовані адміністративно-господарські санкції, передбачені ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», на суму 109,62 тис. грн.

Про підсумки роботи служби ветеринарної медицини Сумської області в питаннях ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, відтворення ВРХ, проведення лікувально-профілактичної роботи проінформувала керівник Сумської філії ДП «Агенство з ідентифікації тварин» Наталія Гостєва.

Про необхідність та своєчасність подання електронних декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави за 2017 рік наголосив у своєму виступі завідувач сектору з питань запобігання корупції Олександр Стрижак.

 

Начальник управління економіки, бухгалтерського обліку та звітності Алла Сердюк доповіла про стан фінансової дисципліни та бухгалтерського обліку Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та його територіальних органів.

Наприкінці підсумкової наради тривали обговорення проблемних питань, начальник Головного управління визначив пріоритетні напрямки роботи та завдання на 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши доповіді керівників структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за підсумками роботи служби у 2017 році та актуальні поточні питання колегія прийняла відповідні рішення, визначила відповідальних та терміни проведення заходів.

Заслухавши та обговоривши доповіді керівників структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за підсумками роботи служби у 2017 році та актуальні поточні питання колегія прийняла відповідні рішення, визначила відповідальних та терміни проведення заходів.

0
0
0
s2sdefault